KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12771116
nr 1277 1116
Edit Gert
(1906-1983), Sverige
Oljemålning, Edith Gert (1906-1983), Sverige. Kvinna som syr. Signerad. Olja på duk, 61x71 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 30 september 2019
kl 20:40:43
29/9 17:24:41
500 kr
30/9 20:34:53